دوشنبه, 08 آذر 1400
شناسه خبر:5789

شهید آیت الله عرب دامرودي _ مبارک باد بر شما این افتخار

  • انداز قلم
رزمندگان شهید

«بسمه تعالی بسم الله الرحمن الرحیم »

«و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه و یکون الدین کله لله فان انتهوا  فان الله بما یعملون بصیر»

«اي مؤمنان با کافران جهاد کنید که در زمین فتنه و فسادي دیگر نماند و آیـین همـه دیـن خدا گردد و هنگامی که از کفر دست کشیدند خداوند به اعمالشان آگاه است.»

حمد و سپاس خدایی را که ما را به دین توحید هدایت کـرده و مـا را از متمـسکین بـه ولایت امیرالمؤمنین و پیشوایان و امامان قرار داد. سپاس خـدایی را سزاسـت کـه بازگـشت جمیع خلایق و آخر کارها به سوي اوست.

سلام و صلوات خداونـد بـر بنیانگـذار مکتـب  اسلام حضرت ختمی مرتبت رسول معظم و شفیع امت حضرت محمد بن عبدالله(صلی الله علیه و آله و سلم) و ائمه هدي.  با عرض سلام خدمت آقا امام زمان(عـج) فرمانـده سـپاه نور علیه ظلمت و با درود و سلام خداونـد و امـام عزیـز رهبـر کبیـر انقـلاب و بنیانگـذار جمهوري اسلامی و با سلام و درود خداوند بر تمـام رزمنـدگان و بـر تمـام پـاك باختگـان حضرت حق «جلّ و علا» عاشقان جمالش و سلام بر خانواده هاي این مجاهدان بزرگ.

پدر و مادر مهربانم:

«آنان که گفتند آفریننده ما خداست و بر این سخن پایدار و استوار ماندند. بر آنهـا هـیچ  ترس و بیم و حزن و اندوهی در دنیا و عقبی نخواهد بود». انسان بـا زنـدگی و تجمـلات آن، انسان با دنیاي مادي خود مانند دو قطب آهنربایی می ماند که همیشه یکدیگر را جذب کرده و هیچ نیرویی قادر به جدا کردن این دو قطب نخواهد بود، جز نیروي خدا و لطـف و عنایات خداوند، و این نعمت بزرگ نصیب خانواده ما شد.

خانواده اي محروم که با زحمت و دردسر فراوان فرزند خود را تربیت کرد و تحویل انقلاب داد، شـکرگزار باشید، کفـران نعمـت نکنید و اجر خود را ضایع نکنید.

خداوند کریم در آیه 144 آل [عمـران] مـی فرمایـد هـیچ کس جز به فرمان خدا نخواهد مرد، که اجل هر کس در لوح قضاي الهـی بـه وقـت معـین ثبت است. بله مرگ و زندگی در دست خدا است ولی انتخاب و جهت آن در اختیار خـود انسان است. حضرت علی(ع ) می فرمایـد: هـرکس از مـرگ فـرار کنـد بـه دامـان مـرگ برمی گردد.

جان را داوطلبانه تقدیم خدا کردن براي بعضیها خیلی سخت و مشکل است ولی بایـد دانست که شهادت کمال انسان است.

امید است که انشاءالله خداوند از شما قبول و ما را با شهداي کـربلا مـشهور بگردانـد و همۀ شما را اجر و صبر عطا بفرماید.

پدر و مادر عزیزم:

بنده حقیر شرمنده ام  در قبال زحمت هاي زیادي که سال هاي سال با رنج و مشقت بـراي مـن متحمل شده اید ولی من قدر آن را ندانسته و قادر به جبران آن نبودم. همه ایـن زحمـات را بـا چند کلمه و یا چند صفحه (تحت عنوان تشکر) نمی توان توجیـه نمـود، مطمـئن بـاشید کـه زحمت شما به هدر نرفته براي شما مشتري خوبی پیدا شده و این مرهون شیر پـاك و حـلال مادرم و تربیت سالم خانواده است.

قدر خود را بدانید، شما دین خود را به اسلام و انقلاب  ادا نموده اید، شما در برابر خداوند کریم رو سفید هستید. مبارك باد بر شما این افتخار.

بسم االله الرحمن الرحیم «ربنا اغفرلی و لوالدي و للمؤمنین یوم یقوم الحساب»

«الها، پروردگارا پروردگار مرا و پدر و مادرم و مؤمنین را در روزي که حساب برپا می گردد بیامرز». آمین.

«والسلام علیکم و رحمۀ الله و برکاته»

برادر کوچک شما: آیت الله عرب دامرودي

65/6/2

 

 

منبع: نوید شاهد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد